Reglementen

Yellow Book

Officials

JURYLEDEN/JUGES

ECAHO A-lijst / Liste A ECAHO

Mevr. Helen Hennekens-Van Nes
Molenstraat 84
B-2960 Brecht
tel.: 0032/3313/6996
fax: 0032/3313/4884
GSM: 0031/653/855575
e-mail: helen@flaxman.nl

Mevr. Christine Jamar-Demeersseman
Berkensingel 24
B-2490 Balen
tel: 0032/1481/2462
fax: 0032/1481/2422
GSM: 0032/475/702302
e-mail: info@christine-jamar.be

Mevr. Nelly Philippot-Hermanne
Haras du Moirmonay
B-6870 Arville
tel.: 0032/6161/1421
fax: 0032/6161/1421
GSM: 0032/496/304401
e-mail: moirmonay@skynet.be

Mevr. Marie Wabbes
Route de L’Etat 322
B-1380 Lasne
tel.: 0032/2/6332059
fax: 0032/2/6332432
GSM: 0032/475/504724
e-mail: mariewabbes@gmail.com

ECAHO B-lijst / Liste B ECAHO

Mr. Koenraad Detailleur
Goudenhoofdstraat 11
B-8630 Veurne
tel.: 0032/58/299730
fax: 0032/58/287345
GSM: 0032/498/356426
e-mail: koenraad.detailleur@skynet.be

Mr. Josy Everars
Elderenstraat 57
B-3700 Tongeren
tel: 0032/12/263133
fax: 0032/12/263133
GSM: 0032/477/202568
e-mail: josy@nesj-arabians.com

Mevr. Bérengère Fayt
Rue de la Montagne 18
B-5563 Hour
GSM: 0032/495/122198
e-mail: info@faber-arabians.be

Mr. Pascal Lavreau
Dendermondesteenweg 103
B-9070 Destelbergen
tel.: 0032/472/256535
fax: 0032/9230/2218
e-mail: canasta.cattery@hotmail.com

Mevr. Julie Maden
Terlaenenstraat 69
B-3040 Ottenburg
GSM: 0032/483/640235
e-mail: madenjulie@yahoo.fr

Mr. Henri Misson
Avenue de la Gare 86
B-6990 Hotton
tel: 0032/84/223309
GSM: 0032/475/504143
e-mail: missonhenri@hotmail.com

Mr.Tony Van Der Auwera
Kerkelei 12
B-2960 St. Job in t’Goor
tel: 0032/3/6360333
fax: 0032/3/6360333
GSM: 0032/499/433766
e-mail: tony.van.de.auwera@skynet.be

NATIONALE LIJST JURYLEDEN/LISTE NATIONALE JUGES

Dr. med. vet. Patricia Borstel
Nederrij 58
B-2200 Herentals
tel: 0032/14/223636
fax: 0032/14/222223
GSM: 0032/475/609899
e-mail: patricia.borstel@pandora.be

Mevr. Magali Deleau
Route de Mons 53
6140 Fontaine-L’Evêque
tel.: 0032/71/542057
GSM: 0032/496/312045
e-mail: deleau.magali@gmail.com

Mevr. Eline Raes
Katstraat 29
9340 Lede
fax: 0032/53/417865
GSM: 0032/473/345747
e-mail: eline.raes@telenet.be

Dr. Marc Somerhausen
Chaussée Saint-Job 358
B-1180 Uccle
tel.: 0032/2/3758411
GSM: 0032/475/821996
e-mail: marc.somerhausen@skynet.be

Mevr. Anne Standaert
Vianderstraat 71
3300 Tienen
tel.: 0032/16/413747
GSM: 0032/496/219000
e-mail: anne-standaert@telenet.be

Mevr. Martine Van Hee
Koffiebeekstraat 5
9800 Grammene
tel.: 0032/57/364668
GSM: 0032/475/429343
e-mail: info@dionarabians.com

Mr. Ronny Vosch
Kanaalstraat 26
B-3900 Overpelt
GSM: 0032/497/996887
e-mail: voschr@live.be

RINGMEESTERS AANBEVOLEN DOOR ECAHO/ MAITRES DE RING RECOMMANDES PAR ECAHO

Mr. Gijs Eggink
Putsesteenweg 49, box 1.03
B-2920 Kalmthout
tel.: 0032/3/6589757
GSM: 0032/475/865434
e-mail: eggink.gijs@gmail.com

Mr. Gerard Oben
Hansenstraat 19
B-3690 Zutendaal tel.: 0032/89/612058
GSM: 0032/487/588847
e-mail: oben_geurts@hotmail.com

Mr. Tony Van Der Auwera
Kerkelei 12
B-2960 St. Job in ‘t Goor
tel.: 0032/3/6360333
fax: 0032/3/6360333
GSM: 0032/499/433766
e-mail: tony.van.de.auwera@skynet.be

Mr. Ronny Vosch
Kanaalstraat 26
B-3900 Overpelt
GSM: 0032/497/996887
e-mail: voschr@live.be

DISCIPLINARY COMMITTEE MEMBERS (DC)

ECAHO DC-A lijst

Mr. Gijs Eggink
Putsesteenweg 49, box 1.03
B-2920 Kalmthout tel.: 0032/3/6589757
GSM: 0032/475/865434
e-mail: eggink.gijs@gmail.com

Relevante documenten